חשבנו על פעילויות שיהיו כייפיות גם לכם ההורים, לא עוד הופעות רעשניות, קניונים, בצק וממתקים.  

בואו אלינו במשך השבוע ונחגוג את חג קטיף ההדרים –קלמנטינות טעימות ומתוקות מבשילות על העצים ואנחנו מזמינים אתכם לצאת מהמשרד, מהמסכים ולהתחבר לטבע ולריחות. תריחו את ריח האדמה והחורף והילדים יוכלו להתרוצץ ולפרוק אנרגיות בכייף. בכל ימות השבוע בין השעות  9:00-15:00.

ביום שישי 7.12 יתקיים אצלינו הפנינג חנוכה עם קטיף הדרים ותבלינים, סדנאות הכנת סביבונים מחומרים ממוחזרים, על הדשא בגינה יתקיימו הצגה לחנוכה "מר מערוך וגברת קרש" של תיאטרון סודות מהספרים ב-12 בצהריים וגם שוק קח –תן של  צעצועים. מוזמנים לאוורר את הארונות ולהביא את הצעצועים שאינכם צריכים עוד מהבית, הילדים יחליפו צעצועים עם ילדים אחרים. מה שיישאר אנחנו תורמים לילדים חסרי אמצעים.

ביום ראשון 9.12 בשעה 10:00 בבוקר מחכים לכם עם סדנת ילדים מבשלים פיקניק חנוכה, סדנת בישול בריא וטעים שבסיומה הילדים יסעדו את מעשי ידיהן בפיקניק כייפי בגינה. הסדנא מתאימה להורה וילד או לילדים מגיל 7-14.

וגם עליכם המבוגרים אנחנו חושבים  –

ביום שישי 21.12 נקיים יריד חורפי – הכן גופך, ביתך וגינתך לחורף… מה זה אומר?

סדנת קוסמטיקה טבעית ומכירת מוצרי טיפוח חורפיים, סדנת מקרמה והכנת מתלי עציצים לבית, הסברים והדגמות על הקמת גינת ירק לחורף, יריד סוקולנטים וקקטוסים מיוחדים, שפע כלים יפים לבית ועוד.

מחכים לכם!