סדנאות גיבוש לעובדים

מחפשים פעילות קצת אחרת לגיבוש העובדים?? "גינת אוכל" מזמינה אתכם לחוויה יוצאת דופן באווירה פסטורלית ומרגיעה בטבע.

במרחק קצר מתל אביב, בין עצים, ערוגות, פרחים וירקות נמצא מקלט ממטלות העבודה ושגרת היום-יום. בלב פרדס משק הלברכט, עומד מטבח מאובזר ומקורה, שיכול להכיל עשרות עובדים. במתחם זה אנו מעבירים סדנאות בישול והדרכות ממיטב השפים, הקונדיטורים ומומחי התזונה עבור קבוצות בגדלים שונים ו- סדנאות גיבוש לעובדים. 

מה נכלל בסדנאות לחברות

כל ה- סדנאות גיבוש לעובדים מתחילה בסיור חוויתי ברחבי המשק, בו המשתתפים קוטפים, מלקטים ואוספים את התוצרים בהם ישתמשו במהלכה. בסדנאות לארגונים אנו שמים דגש על שיתוף הפעולה של העובדים על חיבורם לטבע ועל הקניית כמה שעות של רוגע, כיף והתנתקות משגרת העבודה.

קבוצות של 10 אנשים ומעלה יכולות ליהנות מימי גיבוש שלמים המורכבים ממספר סדנאות ופעילויות שמתאימות גם לאנשים שלא מתחברים לבישול או גינון. סדנאות כגון 'סדנת בשמים', במהלכה המשתתפים תרים בגינה אחר ניחוחות מושכים ורוקחים לעצמם בקבוק בושם ממותג, 'סדנת יצירת תכשיטים' ומגוון הרצאות בנושאים רבים, כגון 'קריאה בכף היד' ככלי להבנת תקשורת בין קולגות בעבודה או בין בני זוג.

בנוסף ל- סדנאות לחברות ופעילויות מגבשות, אנו מציעים מתחם עבודה פסטורלי בלב הגינה לארגונים או עסקים המבקשים לשבור את שגרת העבודה. במהלך יום העבודה במשק, העובדים זוכים לנהל ישיבות ומפגשים עסקיים באווירה פסטורלית ונינוחה, בעוד צוות הגינה דואג לכיבוד מפנק ולצורכי הקבוצה.

כל קבוצה יכולה למצוא במשק את הפעילות שמתאימה לה. בין אם זה למטרת גיבוש, שבירת השגרה או סתם לפנק, צרו עמנו קשר ונרקח ביחד את היום המושלם עבורכם.

סדנאות גיבוש לעובדים
ללוח הפעילויות והסדנאות
צור קשר