השולחן

כל אוהבי הגינון, הבישול והתזונה הבריאה באשר הם, יכולים למצוא ב-"גינת אוכל" שבמשק הלברכט שלל סדנאות, הדרכות ופעילויות, אשר מתאימות להם. כל הפעילויות מתרכזות בחוויית החזרה והחיבור מחדש בין האוכל שעל הצלחת שלנו והאדמה בה הוא גדל, והן מתאימות לזוגות, למשפחות, קבוצות ולאנשים שפשוט מתעניינים בגינון ביתי או בבישול טבעי. בנוסף תוכלו למצוא מגוון פעילויות וסדנאות לגילאים צעירים, כמו אפייה מודרכת, סחיטת מיצים, פינת ליטוף ומשחק או סיורים ברחבי הגינה והמשק.

הסדנאות מתמקדות בגינון ביתי ובבישול בריא וטעים, תוך שימוש בחומרים הטבעיים שגדלים בגינה. כל סדנה מתחילה בסיור ברחבי הגינה, בו המשתתפים קוטפים ומלקטים בעצמם את המוצרים בהם ישתמשו במהלך הסדנה.  הסדנאות מועברות במתחם בישול גדול ומאובזר, הממוקם ממש במרכז המשק, על-ידי מומחים מתחומים קולינריים שונים. ניתן להתרשם ממגוון הפעילויות במשק, או לברר על סדנאות והדרכות קרובות, כאן באתר. הרשמה לפעילויות קיימת או עתידית ותיאום פעילות פרטית ניתן לבצע באופן טלפוני או על-ידי אי-מייל בשעות הפעילות.

אנחנו מזמינים אתכם לבוא לטעום, להריח, להרגיש וללמוד על מגוון הפירות, הירקות ועשבי התיבול אשר גדלים אצלנו ב-"גינת אוכל". בואו ללמוד ממיטב השפים והיועצים התזונתיים, כיצד לבשל ולאפות מזון טעים ובריא באופן שמתאפשר רק אצלנו – מהגינה לצלחת.