קצת עלינו

גינת אוכל של משק הלברכט הוקמה בשנת 2013 מתוך חזון לגדל מגוון רחב של ירקות ועשבי תיבול ולהיות מרכז ללימוד, גידול ובישול של מזון טעים, טבעי ומגוון. מרכז שיקנה למבקרים בו חוויה של רגיעה ממרוץ החיים, התחברות לטבע, לאדמה, לניחוחות ולטעמים. חוויה של רכישת ידע על מקור המזון ודרך גידולו בדרך שתשפיע על בחירות המזון היומיומיות של מבוגרים וילדים כאחד.

לכן לפני שנתיים, אני, תמי הלברכט-חסון – אמא, בשלנית, אוהבת אוכל וטעמים, קונדיטורית ובעלת קייטרינג Tummys בית קולינרי ואבא שלי, עדו הלברכט – כימאי, חובב גינון ויבואן ריהוט משרדי לפרויקטים כיום – פתחנו את ‘גינת אוכל’ ב- משק  הלברכט המשפחתי שבמושב ביתן אהרון.

הקמת משק הלברכט

ראשית הסבנו חלקה קטנה וניסיונית של 2 דונם. תיחחנו, חיפינו, עישבנו, השקנו ועם הזמן ראינו את הגינה פורחת ומתרחבת אל מול עינינו. לאורך הדרך גילינו עד כמה זה מהנה לאכול את האוכל שאנחנו מגדלים וכמה נחת יש באופן שבו ילדינו אוכלים ונהנים מירק או פרי שהם בעצמם קטפו. כאילו הסיפור והטעם שלו שונים מכל אלו שקדמו לו.

עכשיו כש’גינת אוכל’ ב- משק הלברכט פורחת ומניבה תוצרת אקולוגית וטעימה, אנחנו מזמינים אתכם להכיר וליהנות ממגוון גדול של ירקות אורגניים, הנקטפים מדי יום היישר מהאדמה, סדנאות וחוויות בטבע. ממשתלת הגינה תוכלו להזמין במשלוח, או לבוא לבחור בעצמכם, שלל ירקות, פירות, דבש ותבלינים הגדלים אצלנו בתנאים טבעיים ומתחשבים בסביבה, או מגוון ירקות אורגניים שאנו מביאים ממגדלים אחרים במיוחד. במתחם הבישול המאובזר במרכז הגינה תוכלו להנות ממגוון סדנאות בישול ובכל רחבי משק הלברכט תוכלו להנות מימי פעילות לכל המשפחה בימי שבת, ימי גיבוש או ימי הולדת לכל אורך השנה, סדנאות גינון, הקמת גינת ירק ויצירה. לא משנה באיזה אופן תחוו איתנו את הגינה, אנחנו בטוחים שנהנה ביחד מהחיבור לטבע, מהטריות, מהתזונה הבריאה ובעיקר מ – אוכל טוב, טרי, טעים ומשמח!

משק הלברכט